Microsoft Azure ile Ücretsiz Panel, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz SSL %100

Microsoft Azure ile Ücretsiz Panel, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz SSL %100UYARI: Microsoft azure kendi belirttiği şartlar dahilinde ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu yüzden Microsoft azure Politikalarını ve uyarılarını mutlaka okuyunuz. Ücret doğacak hizmetlerden veya ek hizmetlerden şahsınız sorumlu tutulacaksınız. Azure çoğu hizmeti 12 Ay ücretsiz sunmaktadır bu sebeple 12 dolduğunda devam edebilir veya daha fazla ücret yansımaması için hesabınızdaki kaynak gruplarını silebilirsiniz.

Ayrıca sadece kanalıma abone olan arkadaşların soruları cevaplanacak bilginize 🙂

BU VİDEOMUZDA;

1- Microsoft azure’a Centos 7 kurulumu
2- Microsoft azure’a CyberPanel Kurulumu
anlatılmıltır

#Cyberpanel #ÜcretsizHosting #ÜcretsizSSL #ÜcretsizMail
PANEL KURULUMU İÇİN GEREKLİ KODLAR

AYRICA AŞAĞIDAKİ KONULAR DA SİZE YARDIMCI OLACAKTIR:

1-
2-

32 thoughts on “Microsoft Azure ile Ücretsiz Panel, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz SSL %100

 1. Değerli hocam, diğer ücretli abd hostinglere göre azurede kurulan hosting dahamı uygun? dahamı pahalı? Saygılar.

 2. Abi kart numarasını giriyorum ileri diyorum ön ödemeli kartları kabul edemiyoruz diyo başka kartla deniyom yine aynı diyo sorun ne?

 3. merhaba kardeşim ben azureye kayıt olmaya çalıştım ama olamadım kredi kartımı kabul etmiyor rica etsem sen bana bi azure hesabı açıp yazabilir misin eğer yaparsan çok makbule geçer

 4. ben dediklerini yaptım ama senin cyber kurduğun yerde ben plesk kurdum ssh kodları ile ama aşağıdaki hatayı verdi nasıl çözeceğim bu sorunu "An error occurred while initializing Plesk.

  Unable to update the administrator contact info: Unable to update admin's email. Fatal error: plesk::mail::postfix::PostfixConfigurationError(postmap: warning: valid_hostname: numeric hostname: 1 postmap: fatal: file /etc/postfix/main.cf: parameter mydomain: bad parameter value: 1 ) ch_admin_email: /usr/lib64/plesk-9.0/mail_admin_aliases execution failed: Fatal error: plesk::mail::postfix::PostfixConfigurationError(postmap: warning: valid_hostname: numeric hostname: 1 postmap: fatal: file /etc/postfix/main.cf: parameter mydomain: bad parameter value: 1 ) ch_admin_email: Cannot change admin email for mailserver.

 5. merhaba özkan bey, 16 TL lik kısım neden krediden düşülmüyorda 1 ay sonra ödemek zorunda kalıyorsunuz onu anlayamadım.

 6. abi ben Uzak Masaüstü bağlanamamıyorum hata veriyor
  tüm kullanıcı adı ve sifrem doğru Windows Windows Server 2012 R2 Datacenter kurdum

 7. Hocam Ben Mta Sunucu Yani Oyun Suncusu Acmak İstiyorum Ama Bir Turlu Ypamadım Bir Özel Flan Yda Bir Dc Gelsen Bir Anlatsan Olurmu

 8. Hocam ben ne yaptımsa rdns/ptr kaydını oluşturamadım. Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz. Mail alabiliyorum ama gönderemiyorum.

 9. LiteSpeed ​​WebAdmin Konsoluna erişmek için aşağıdaki SSH dan bunları yazabilirsiniz.

  Azure üzerinden 7080 portunuda eklemeyi unutmayın yada google cloud üzerinden.

  LiteSpeed : https: // ip: 7080

  [[email protected] ~]# firewall-cmd –zone=public –permanent –add-port 7080/tcp

  success

  [[email protected] ~]# firewall-cmd –reload

  success

 10. Kurulumdan sonra cyberpaneli açarken 503 hatası alanlar şu an Centos 8 sürümünü değil Centos base-7 sürümünü kursunlar. Cyberpanel henüz Centos 8'e uyumlu değil. Ayrıca sadece kanalıma abone olan arkadaşların soruları cevaplanacak bilginize 🙂

 11. hocam 503 service unavaible hatası aldım. whatsapp hesabım kapalı instagram üzerinden yazışmamız mümkünmü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *